GTA V za pół roku?

Przedwczoraj ukazał się trailer Grand Theft Auto V, a wraz z nim pojawiło się mnóstwo spekulacji. Analitycy są zdania, że gra pojawi się na rynku już za około sześć miesięcy. Michael Pachter z Wedbush Morgan jest zdania, że GTA V będzie można kupić najpóźniej w czerwcu przyszłego roku. Premiera gry według Mike?a Hickey?a z National Alliance Capital odbędzie się nieco wcześniej ? w maju 2012 r. Te przewidywania mogą się spełnić, bowiem ostatnie produkcje firmy Rockstar pojawiały się na rynku właśnie w miesiącu maj.

Analitycy przewidują także w ilu milionach kopii sprzeda się ?piątka?. Pachter uważa, że w ciągu pierwszego roku będzie to od 20 do 25 milionów egzemplarzy. 24 miliony kopii to liczba przewidywania przez Jessego Divinich z EEDAR-u. Najmniej optymistyczną wersję podaje natomiast Mike Hickey. Jego zdaniem grę Grand Theft Auto V kupi nieco ponad 16 milionów osób.

Miejscem akcji ?piątki? ma być Los Santos oraz jego okolice. Przedstawiciele Rockstara podali także informację, że w GTA V pojawi się tryb multiplayer.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.