Crazy Horse w Polsce. Zobacz czysty seksapil!

Słynny paryski teatr rewiowy rusza na tournee po Polsce. Crazy Horse (Szalony Koń) zaprezentuje w Łodzi i Warszawie spektakl ?Forever Crazy?, nazywany przez francuskie media ?ucztą dla zmysłów?.

Kabaret Crazy Horse znany jest przede wszystkim z odważnych choreografii. W trakcie spektaklu można podziwiać taneczne popisy pół nagich kobiet. To erotyka na najwyższym poziomie. Kabaret pojawi się 15-tego listopada w Łodzi, a w Warszawie wystąpi 19-tego oraz 20?tego listopada.

Le Crazy Horse de Paris powstał w roku 1951, a jej założycielem jest Alain Bernardin. Od samego początku działalność kabaret cieszył się sporym zainteresowaniem sławnych osób ? aktorów, muzyków, pisarzy, reżyserów. Najsłynniejszym stałym gościem Crazy Horse był król rock and rolla ? Elvis Presley. Kojarzącą się z kabaretem sofą w kształcie usta zaprojektował sam Salvador Dali. Crazy Horse do dnia dzisiejszego przyciąga światowe gwiazdy show-biznesu, bywali tu m.in. Sharon Stone, Sting i Madonna.

W ciągu sześćdziesięciu lat istnienia na spektakle kabaretu wybrało się aż 10 milionów osób. Od roku 2008 głównym choreografem show jest Philippe Decoufle. Marzeniem każdej tancerki jest bycie częścią zespołu Crazy Horse. Ten teatr rewiowy otrzymuje co roku ponad pięćset podań o przyjęcie do zespołu. Do współpracy zostaje zaproszonych tylko 20 tancerek, a każda z nich musi mieć wykształcenie baletowe. W ciągu 12 miesięcy tancerki tej rewii zużywają trzysta czerwonych szminek, dwa i pół tysiąca par pończoch i ponad siedemset par sztucznych rzęs.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.