Jak dobrać idealną spódnicę?

Nie wiesz jak dobrze dobrać spódnicę? Dzięki nam poznasz najnowsze trendy oraz sztuczki stylistów.

Spódnica po wielu lat niełaski powraca wielkim stylu stając się jedną z najważniejszych części garderoby.

Długie spódnice
Długie spódnice wyglądają wytwornie i z powodzeniem mogą zastąpić wieczorową suknie. Takie spódnice z pewnością przypadną do gustu artystycznym duszom, romantyczkom oraz damom. W długich spódnicach najlepiej będą wyglądać kobiety wysokie. Z takich spódnic powinny zrezygnować natomiast kobiety o niskim wzroście i krótkich nóg. Na jaką okazję nadają się maxi spódnice? Niemal na każdą.

Spódnice ołówkowe
Spódnice ołówkowe są i eleganckie i bardzo kobiece. Pasują na każdą okazję, zarówno do pracy jak na randkę. W spódnicach ołówkowych dobrze będą się czuć kobiety aktywne. Główną zaletą takich spódnic jest to, że pasują w zasadzie do każdej sylwetki. Najlepiej wyglądają w nich kobiety o figurze ?klepsydry?. Aby podkreślić linię bioder wystarczy wybrać spódnicę ołówkową w intensywnym kolorze, a na górę założyć coś ciemnego. Dzięki takiej spódnicy można zatuszować szerokie biodra.

Tulipan, plisy, kontrafałdy
Takie spódnice nigdy nie wychodzą z mody, choć na próżno je szukać na wybiegach wielkich projektantów. Spódnice typu tulipany, z plisowaniem lub kontrafałdy pozwalają zatuszować wiele niedoskonałości figury, np. krzywe nogi, szerokie biodra. Takie spódnice możesz założyć do pracy oraz na mniej oficjalne wyjścia.

Bombki, falbanki, draperie
Te fasony spódnic są obecnie najmodniejsze, choć bombki powoli wychodzą z mody. Najlepiej więc wybrać zawsze trendy falbanki. Bombki, draperie oraz falbanki świetnie sprawdzają się na takiej okazje jak spotkania z znajomymi czy imprezy. Falbanki oraz bombki mogą założyć kobiety o wąskich biodrach. Natomiast draperie świetnie wyszczuplają optycznie biodra.

Spódnice rozkloszowane i w kształcie trapezu
To styl pełen swobody, wygodny i zarazem kobiecy. Spódnice rozkloszowane to idealny wybór kobiet o figurze ?klepsydra?. Trapezy natomiast w świetny sposób zaznaczają talię oraz wyszczuplają optycznie biodra i łydki. Ponadto takie spódnice są uniwersalne ? pasują na każdą okazję.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.