Nickelback – „Here And Now”

Kto potrafi skrzyżować drapieżność rockową z romantyczną balladą? Jest tylko jeden zespół na świecie, który potrafi to uczynić . To kanadyjski Nickelback.

Nickelback zdaje się być bardzo odporny na przeróżne ?tąpnięcia?, które pojawiają się w show-biznesie. Kanadyjski kwartet robi to, co potrafi najlepiej, to co przysporzyło im miliony fanów na całym świecie. Chad Kroeger, Mike Kroeger, Daniel Adair, Ryan Peake oraz ich siódmy album ?Here And Now? z pewnością przypadną tym osobom, które lubią melodyjny rock.

W każdej minucie tego krążka wyczuwalna jest nieprawdopodobna energia. Z utworów sączy się tak potrzebny entuzjazm. Jedenaście piosenek znajdujących się na płycie jest bardzo zróżnicowanych, co niewątpliwie jest kolejną zaletą.

?Here And Now? zostało nagrane w Mountain View Studios, które należy do wokalisty i gitarzysty Nickelback. Album promują single: ?When We Stand Together? oraz ?Bottoms Up?. Fanów kanadyjskiej kapeli nie trzeba przekonywać do sięgnięcia po ten krążek. Jeśli jest ktoś taki, kto nie słyszał jeszcze Nickelback to gorąco namawiam do przesłuchania ?Here And Now?. Choć ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś nie słyszał takich hitów kanadyjskiej kapeli jak ?How You Remind Me? czy ?Photograph??

Here And Now

 1. This Means War
 2. Bottoms Up
 3. When We Stand Together
 4. Midnight Queen
 5. Gotta Get Me Some
 6. Lullaby
 7. Kiss It Goodbye
 8. Trying Not To Love You
 9. Holding On To Heaven
 10. Everything I Wanna Do
 11. Don’t Ever Let It End


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.