Premiera NeverDead już w lutym

Premiera NeverDead już w luty NeverDead jak podało Konami, będzie dostępne w sklepach już od lutego. Nowy survival horror będzie wydany na PlayStation 3 oraz na Xboksa 360.

O tym, że zaczęły się pracę nad tą grą fani dowiedzieli się w czerwcu. Wtedy wydawca tej trzecio osobowej gry akcji zapowiadał, że premiera gry odbędzie się w przyszłym roku. Jak się okazuje dotrzymał słowa ? gra pojawi się w sklepach już w lutym.

Pomysłodawcą tej utrzymanej w klimatach survival horroru gry jest Shinta Nojiri. Ten wieloletni pracownik koncernu Konami ma na swoim koncie między innymi takie projekty jak Policenauts czy Metal Gear Solid. Nad NeverDead pracuje studio Rebellion Software.

Główną postacią w tej grze jest Bryce Boltzmann. Bryce razem z swoją partnerką o imieniu Arcadia pracuje w agencji, która zajmuje się eliminowaniem demonów. Boltzmann to tytułowy NeverDead, czyli NigdyNieżywy. Główny bohater gry ma więc zdolność odradzania się. Jeśli w trakcie gry Bryce straci jakieś części ciała to jest możliwość przyłączenia ich na nowo do ciała. Jeśli straci wszystkie członki to może funkcjonować jako głowa i poszukiwać stracone części ciała. Jak zapowiadają twórcy gry Bryce może np. używać swoich amputowanych kończyn jako broni. W grze NeverDead ma się pojawić także odrobinę humoru.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.