10 najlepszych prezentów dla gadżeciarza

Zbliża się okres gorączkowych poszukiwań prezentów z okazji świąt Bożego Narodzenia. Do najbardziej trafionych prezentów z całą pewnością należy elektronika. Dlatego przygotowaliśmy dla Was listę dziesięciu najlepszych według nas prezentów technologicznych.

Samsung Galaxy S II
To numer jeden jeśli chodzi o telefony z systemem Android. Ten smartfon ma w wyposażeniu wyświetlacz dotykowy Super AMOLED Plus, który ma przekątną 4,3 cala. Samsung Galaxy S II posiada dwurdzeniowy procesor Dual Core 1,2 GHz , aparat o rozdzielczości 8 Mpix oraz 1 GB pamięci RAM. Ten smartfon kosztuje około 1800 złotych.

Microsoft Xbox z sensorem Kinect
To jeden z najciekawszych gadżetów. Specjalna kamera idealnie współpracuje z konsolą Xbox360 i umożliwia sterowanie w grach. Dzięki niej nie trzeba korzystać z kontrolerów. Trzeba tylko na chwilę stanąć przed czujnikiem Kinect. W ten sposób skanuje się ciało gracza, a system wprowadza jego ruchy w świat gier. Cena: zestaw Microsoft Xbox z sensorem Kinect – około 1500 złotych.

Canon PowerShot G12
Cyfrówka posiada między innymi 10-megapikselową matrycę CCD o rozmiarze 1/1,7 cala, obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym, możliwość zapisów filmów w jakości HD. Cena tego modelu Canona to około 1500 złotych.

Fujifilm FinePix X10
Aparat przypominający wyglądem sprzęt sprzed kilkudziesięciu lat to jeden z ciekawszych aparatów kompaktowych na ryku. Fujifilm FinePix X10 posiada 2/3-calową matrycę EXR CMOS o rozdzielczości 12 megapikseli i 4-krotny zoom. Cena około 2100 złotych.

Tablet Apple iPad 2
Jeśli chodzi o tablety tu trudno wskazać numer jeden na rynku. Tablet Apple iPad 2 bez wątpienia można zaliczyć do ścisłej czołówki. Ten dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych tablet ma zaledwie 8,8 mm grubości, funkcjonuje w oparciu o dwurdzeniowy procesor Apple A5 1GHz. Ekran Apple iPad 2 ma przekątną 9,7 cala. Tablet Apple iPad 2 WiFi 16GB kosztuje około 2000 złotych.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.