Najbardziej oczekiwane premiery stycznia

Nowy rok niesie ze sobą kilka bardzo oczekiwanych premier filmowych. Już w styczniu kinomaniacy będą mogli obejrzeć kolejne części jednych z najlepszych produkcji filmowych ostatnich lat: ?Sherlock Holmes: Gra cieni?, ?Underworld: Przebudzenie? oraz ?Kot w butach? z polskim dubbingiem.

?Sherlock Holmes: Gra cieni?
Jest to druga część ekranizacji, która opowiada losy najsłynniejszego detektywa świata. W główna rolę ponownie wciela się Robert Downey Jr., natomiast w postać wiernego przyjaciela tytułowego bohatera  wcieli się Jude Law (Watson). W tej części głównych bohaterów czeka bezpośrednie spotkanie z ich odwiecznym wrogiem, profesorem Moriarty. Akcja tej części rozgrywa się rok po zakończeniu wydarzeń z pierwszego filmu, w roku 1891.
Premiera: 5 stycznia 2012 (Polska), 14 grudnia 2011 (Świat)

?Underworld: Przebudzenie?
Z niecierpliwością oczekiwana kontynuacja doskonałej trylogii opowiadającej losy walczących ze sobą wampirów i lykanów. Kate Beckinsale ponownie wciela się w role wampirzycy Seleny. Tym razem spotykamy ja w sytuacji gdzie po latach uśpienia budzi się w świecie, w którym każdy wie o istnieniu obydwóch ras. Trwają właśnie przygotowania do wojny, w której ludzie zmierzą się z nieśmiertelnymi rasami. Po 15 latach śpiączki Selena budzi się i dowiaduje, że ma 14-letnia córkę Nissę, hybrydę Lykana i wampira. Akcja filmu skupi się na odnalezieniu młodej bohaterki i powstrzymaniu biotechnologicznej firmy Antygen, która stworzyć super-Lykanów, którzy będą wstanie zabić wszystkich.
Premiera: 20 stycznia 2012 (Polska), 19 stycznia 2012 (Świat)

?Kot w butach?
Film animowany opowiadający losy znanego z serii ?Shrek? mistrza szpady Kota w Butach, który organizuje skok aby ukraść mityczną gęś znosząca złote jaja. Rywalką Kota jest Kitty Kociłapka, która zawróci w głowie bohaterowi, aby podstępem go pokonać. Akcja rozgrywa się zanim jeszcze miało miejsce spotkanie Kota w Butach ze Smrekiem. Przedstawiony jest okres, w którym szermierz zdobywał swoje niesamowite umiejętności, gdy po raz pierwszy się zakochał, a przede wszystkim jak rozpoczęła się jego sława i mruczą kariera. Dodatkowym atutem filmu jest polski dubbing, który zapewni znakomita rozrywkę i duży ładunek śmiechu widzowi w każdym wieku.
Premiera: 5 stycznia 2012 (Polska), 27 października 2011 (Świat)


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.