?Świeć się”- Rzeszów zwycięzcą pierwszego etapu konkursu

Rzeszów będzie reprezentował Podkarpacie w plebiscycie ?Świeć się? organizowanym przez Grupę ENERGA. Plebiscyt na najpiękniejsze i najbardziej efektowne oświetlenie miast Polski organizowany jest co roku. Stolica Podkarpacia dwa lata temu był laureatem pierwszej nagrody. W tym roku ponownie startuje w konkursie otrzymując 75% z pośród głosów oddawanych na miasta Podkarpacia.

W finale konkursu znalazło się 17 miast Polski. Głosować można do 15 stycznia 2012 roku za pośrednictwem serwisu www.SwiecSie.pl

W pierwszy etap konkursu internauci wybrali najpiękniej oświetlone miasto swojego województwa. Na drugim miejscu za Rzeszowem znalazł się Przemyśl, a następnie Jasło. Do 16 zwycięskich miast do finału dostał się również laureat jednego z województw dzięki tzw. ?dzikiej karcie?, którą również przydzielali internauci.

W drugim etapie na podstawie zdjęć rynków wszystkich miast, głosujący wybierają i decydują o tym, które z miast z finałowej 17-ki zwycięży i zdobędzie tytuł najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. Trzymamy kciuki za nasze piękne miasto i oczywiści liczymy na głosy.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.