Mała czarna- karnawałowa królowa balu!

Styczeń to okres karnawału, imprez, zabawy. Kobiety w każdym wieku chcą założyć na bal karnawałowy idealną sukienkę, która podkreśli ich walory i ukryje niedoskonałości sylwetki. Rozwiązaniem, które proponujemy dla pań jest mała czarna, która jak żadna potrafi podkreślić naturalny wdzięk. Przyozdobienie skromnego stroju wyrazistymi dodatkami sprawi, że będą wyglądać wprost olśniewająco.

Jak jednak dobrać fason, do naszej sylwetki? Należy się w tej kwestii kierować kilkoma podstawowymi zasadami. Po pierwsze dobieramy długość kreacji do wzrostu. Należy pamiętać, że kobiety okrąglejsze powinny wybierać  sukienki do kolan. Panie o filigranowej posturze i niskim wzroście wybierają długość sięgającą przed kolano. Kobiety narzekające na grube ramiona, skutecznie ukryją je wybierając rękaw ? połączony z dużym dekoltem. Pewne siebie kobiety mogą zdecydować się na większe dekolty i odkryte plecy. Powinny jednak pamiętać, żeby nie łączyć obu tych wcięć razem.

Mała czarna nie musi być zbytnio przyozdobiona. Gładka i skromna wersja połączona z wyrazistymi dodatkami sprawi, że będzie się wyglądać naprawdę szałowo. Pasują do niej każda biżuteria, zarówno złota, srebrna jak i w wyraziste kolory czy tez korale. Pamiętajmy jednak żeby nie przesadzić. Decydując się na bogato zdobiony naszyjnik, zrezygnuj z dużych kolczyków i odwrotnie. Noszony na co dzień zegarek zastąp piękną bransoletką. Duży dekolt powinien zostać przyozdobiony delikatna biżuterią. Postawienie w tej sytuacji na stylowy pierścionek lub delikatny łańcuszek na rękę jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem.

Buty i torebka. W tej kwestii należy pamiętać żeby założyć świecące buty na wysokim obcasie. Metaliczny lub srebrny kolor to najmodniejsze rozwiązania tego sezonu. Jak zawsze pozostające w modzie czerwone buty i paznokcie sprawią, że kreacja nabierze elegancji i szyku. Do tego wszystkiego dobieramy jeszcze małą, kopertową lub portfelową torebkę, karnawałową fryzurę, idealny makijaż. Połączenie wszystkich wyżej wymienionych aspektów połączonych z urokiem osobistym pozwoli na podbój parkietu.

Udanej zabawy!

PS. Mała czarna to także świetne rozwiązanie do pracy. Styl jednak musi się różnic od tej wybieranej na bal. Powinna być przede wszystkim krótka, ale przy jednoczesnej rezygnacji z dużych dekoltów, rozcięć i błyszczącej, masywnej biżuterii. Dobierz do niej żakiet, ciemne buty, torebkę i delikatna srebrną biżuterię.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.