Damian Ukeje- płyta już w lutym!

Damian Ukeje to 25-letni Szczecinianin, który zwyciężył pierwszą  w Polsce edycje ?The Voice of Poland?. Na co dzień  pracuje jako przedstawiciel handlowy, ale od zawsze swoja przyszłość wiązał ze sceną. Jest również wokalistą rockowego zespołu ?Fat Belly Family? i po wygranej muzycznego show jego cała uwaga skupia się na muzyce i wydaniu nowej płyty.  Jak zapowiada artysta ?Singiel wyjdzie maksymalnie do lutego?.

Jedna z nagród dwójkowego programu jest kontrakt płytowy z wytwórnią Universal Music Poland. Artysta po zakończeniu programu rozpoczął trasę koncertową,  a obecnie ciężko pracuje na wydaniem swojej płyty. ?Obiecuję też, że będzie to rock, ale różny i przede wszystkim ciekawy, bo wciąż szukam nowych dźwięków? tak o płycie wypowiada się wokalista zespołu. Podkreśla on również, że nie planuje solowej kariery. W każdym wywiadzie Ukeje podkreśla , że jest członkiem zespołu ?Fat Belly Family?, a do programu zgłosił się żeby przedstawić szerokiej publiczności ich ukochaną muzyką. W Internecie dostępne są trzy utwory zespołu, które cieszą się ogromną popularnością wśród internautów, którzy cały czas dopytują się kiedy dostana więcej. Fani Damiana oczekują ciekawych aranżacji i dobrego rockowego wokalu. ?Największym błędem byłoby robić to szybko?  mówi artysta, jednocześnie kładąc nacisk, że zdaje sobie sprawę z faktu, że musi wykorzystać szansę na promocję dopóki są na fali wywołanej popularnością ?The Voice of Poland? .

Z niecierpliwością oczekujemy efektów pracy podopiecznego Nergala, jak również na możliwość posłuchania świetnego wokalu artysty na żywo w jednym z Rzeszowskich klubów.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.