Dziś Ressovia walczy o półfinał Pucharu CEV!

Dzisiaj siatkarze Asseco Resovii powalczą o awans do półfinału Pucharu CEV. Starcie naszych z Fenerhahce Stambu odbędzie się na Podpromiu. Ressoviacy muszą wygrać nie tylko pierwsze 3 partie, ale dodatkowo jeszcze złoty set grany do 15 punktów.

Jest to bardzo  trudne zadanie dla naszych reprezentantów, ale chęć rewanżu za przegraną z Turkami na ich terenie oraz dotarcia do półfinału  przy niesamowitej atmosferze na trybunach, jaka będzie panować podczas spotkania, z całą pewnością wystarczy aby wyjść zwycięsko z tego starcia. Wcześniejsza przegrana z turecka drużyną sprawiła, że decydujący będzie  złoty set. Doprowadzenie do niego jest pierwszym celem  siatkarzy. Aby go wykonać Rzeszowska drużyna będzie musiała powstrzymać przede wszystkim trzech graczy przeciwników: jednego z najlepszych siatkarzy świata Serba Ivanie Miljkoviciu, Kubańczyka Leonela Marshalla oraz Argentyńczyka Rodrigo Quiroga.

Niepowtarzalna atmosfera jaka zazwyczaj panuje na hali z cała pewnością doda skrzydeł rzeszowskiej drużynie. Kibice będą siódmym zawodnikiem na boisku, który miejmy nadzieje choć trochę onieśmieli turecką  ekipę siatkarzy i pomoże naszym ozłocić wieczór. Dostępne są jeszcze bilety na to pełne emocji spotkanie. Zachęcamy do kibicowania naszym i wzięcia udziału w prestiżowym wydarzeniu sportowym.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.