Aquapark w Rzeszowie!

Budowa kompleksu basenów na terenie miasta Rzeszowa jest jedną z najbardziej pożądanych przez mieszkańców inwestycji. Rozmowy na ten temat trwają od 2010r. Wkładem finansowym w Aquapark zainteresowanych jest kilku poważnych inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Planuje się, aby zlokalizować placówkę przy al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Władze miasta nie zdecydowały jeszcze, czy odsprzedadzą teren pod budowę, czy jednak zdecydują się na współpracę z inwestorem.

Wśród mieszkańców Rzeszowa przeprowadzona została sonda, w której ponad 90% ankietowanych odpowiedziało się za budową Aquaparku. Najbliższy tego typu kompleks wodny znajduje się aż w Krakowie, dlatego z cała pewnością będzie cieszył się dużą popularnością wśród mieszkańców Podkarpacia i okolic.

Aquapark jest kolejna dużą inwestycją na terenie stolicy Podkarpacia. W ostatnich latach otworzone zostały duże centra handlowe. Najpierw galeria ?Nowy Świat?, niedawno ?Millenium Hall? a niedługo na miejscu dawnego Hotelu Rzeszów zostanie otwarta Galeria ?City Center?. Rzeszów prężnie rozwija się, powstają nowe miejsca pracy. Władze miasta dbają również o wygląd estetyczny miasta, przez co Rzeszów z roku na rok staje się coraz piękniejszym i chętniej zamieszkiwanym  miastem studenckim.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.