Typy figury- ROŻEK

Mimo tego, ze nie masz idealnej figury modelki to i tak będąc ?rożkiem? możesz czuć się dobrze we własnej skórze. Doradzamy jak za pomocą dobrania odpowiedniej garderoby uwierzyć w siebie i pokochać swoje ciało pomimo pewnych niedoskonałości.

Zacznijmy od określenia cech charakteryzujących omawiany typ figury.  Jest to  dość chłopięca  uroda. Charakteryzuje się szerokimi ramionami, średnim biustem, brakiem tali, smukłymi biodrami oraz długimi szczupłymi nogami. Jest stosunkowo trudna do dopasowania ubioru. Jednak poprzez odpowiedni ich dobieranie kobieta może uzyskać bardzo seksowny, kobiecy i elegancki.

Godnym pozazdroszczenia atutem ?rożka? są długie, smukłe nogi. Które na każdym kroku powinny być odpowiednio eksponowane poprzez: wąskie spodnie, rurki, legginsy i cygaretki w zestawie z dłuższymi kardiganami. Krótkie spódnice to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ świetnie eksponują nogi. Spódnice typu bombka zaokrąglą biodra, natomiast talię podkreślisz jeśli założysz do niej pasek. Rewolucji  w szafie dokonasz poprzez zakup spódnic bufek, spodni  w paski, a także dekoltów w szpic, marynarki z ostro zakończonymi klapami oraz szale a wszystko w jasnych kolorach. W kwestii bluzek z całą pewnością należy zrezygnować z podkoszulek i bufek na ramionach, ponieważ optycznie poszerzą już i tak szerokie ramiona. Zmniejszą je szerokie klapy w marynarce. Rękawy muszą być  albo długie, albo krótkie. Nie można wybrać czegoś pomiędzy, czyli ? rękawa ponieważ wydłuży ci ręce. Butami na wysokim obcasie również świetnie eksponuje się zgrabne nogi, jakimi ?rożki?  zostały obdarzone przez naturę. W kwestii dodatków , należy wybierać podłużne kolczyki, które wysmuklą szyję. Masywne wisiorki na pewno odwrócą uwagę od szerokich ramion.

Nie należy załamywać się brakiem tali, tylko skupić się, żeby odwrócić uwagę od niej eksponując piękne, zgrabne i długie nogi. Skupmy się na tym, aby ubiorem podkreślić atuty a maskować wady


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.