Targi pracy w Rzeszowie

W środę 22 lutego w Rzeszowie na Hali Podpromie odbędą się kolejne targi pracy. Organizatorzy zapraszają studentów, do których głównie skierowany jest wydarzenie w godzinach od 10 do 17.

Tegorocznym organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Honorowy patronat natomiast objął Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc. Do udziału w targach jak co roku zgłosiło się więcej firm niż Hala Podpromie może pomieścić. Znajdziemy tam stanowiska firm z branży produkcyjnej, informatycznej, turystycznej oraz nieruchomości. W sześćdziesiątce wystawionych firm znaleźć można m.in. Asseco Poland SA, OPTeam SA, MTU, Ideo Sp. z o.o., WSK PZL Rzeszów, Zelmer.

Na miejscu osoby , które poszukują pracy  będą mogły bezpłatnie zapoznać się z wymaganiami  potencjalnych pracodawców, złożyć CV, jak również przeprowadzić wstępne rozmowy kwalifikacyjne. Z tego powodu warto zabrać ze sobą kilka egzemplarzy CV odpowiednio i profesjonalnie sporządzonego. Może to być pierwszy krok do świetlanej zawodowej przyszłości.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.