Typy figury- KRĘGIEL

Kolejnym typem kobiecej figury omawianym przeze mnie będzie KRĘGIEL. Pamiętajmy, że niezmiernie ważnym jest, aby umieć  określić rodzaj sylwetki jaki mamy, ponieważ tym samym pomożemy sobie, ukryć jej mankamenty poprzez dobranie odpowiedniej garderoby.  Czym charakteryzuje się kręgiel? Stosunkowo wąskie ramiona, średni biust , szczupła talia oraz brak wałeczków miłości to główne atuty jakie posiada kobieta ?Kręgiel?. Masywne uda, dość duża pupa oraz grube łydki to części ciała , na które narzekają, a które będziemy chciały sprytnie wyszczuplić, albo odwrócić od nich uwagę.

Dysproporcję pomiędzy długą i szczupłą górną częścią ciała, a krótkimi, masywnymi nogami z cała pewnością nie da się ukryć poprzez noszenie ogromnych i długich swetrów oraz spodni ?.  Założenie butów na cienkiej szpilce będzie wyglądało śmiesznie i komicznie, ponieważ będziesz sprawiać wrażenie osoby, która za chwile  się wywróci. Ołówkowe spódnice do połowy łydki również nie są rozwiązaniem dla ciebie. Bluzki na cienkich ramiączkach niestety też odpadają, ponieważ będą za bardzo kontrastować z obszerniejszym dołem. Spodnie do kostki i buty z zapięciem na tej wysokości również optycznie skrócą sylwetkę i dodadzą jej niepotrzebnie kilku kilogramów. W kwestii marynarek na pewno nie powinny one być długie i sięgać ud, ponieważ to także skraca nogi. Niestety także Pani ?Kręgiel? powinna unikać bieli w dolnej partii cała, a zastąpić ja czernią lub innymi ciemnymi kolorami, które idealnie wyszczupla sylwetkę.

Tak długa lista rzeczy, których należy unikać może przerazić, dlatego skupmy się teraz na atutach ?Kręgla?. Szczuplutka talia, brak zbędnych wałeczków, odpowiednio duży biust, wąskie ramiona to walory ciała, których nie jedna kobieta wam zazdrości. Dlatego też należy podkreślać je i na nich skupiać uwagę innych. Piękna talię podkreślaj cieniutkim paskiem dobranym do sukienki, która nie opina ud, ale opada na nie zwiewnie. Wąskie ramiona można delikatnie poszerzyć za pomocą szerokich klap na żakiecie lub poduszek w marynarce. Sprawi to, ze ciało stanie się bardziej proporcjonalne. Podobnie świetny efekt uzyskasz ubierając spodnie z szerokimi nogawkami i płaskim przodem. Muszą one być czarne i połączone z butami na wysokim obcasie, ponieważ dzięki temu nogi zostaną optycznie wyszczuplone i wydłużone. Bluzki z bufkami powinny stać się głównym punktem twojej garderoby. Dodatkowo jeśli posiadają gadżety na wysokości klatki piersiowej sprawią, że Pan o budowie kręgla będzie wyglądać naprawdę wystrzałowo.

Podkreślamy górę, aby odciągnąć wzrok innych od dolnej partii ciała. Ta zasada powinna stać się dla przebojowej ?Kręgielki? podstawową podczas doboru garderoby. Pamiętaj, że Twoim największym atutem jest wąska talia i piękny biust, który na każdym kroku powinnaś podkreślać i się nim chwalić. Ciemne kolory w części nóg i ud pozwolą wyszczuplić nogi. Wydłużysz je ubierając buty na wysokim obcasie, ale nie szpilce! Głowa do góry, pierś do przodu i ruszaj na podbój miasta.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.