Typy figury- CEGŁA

Kobiety posiadające typ figury typu cegła wyglądają na silne i pewne siebie, jednakże w brew pozorom zazwyczaj cechują się bardzo niską samooceną. Niskie poczucie własnej wartości jest spowodowane tym, że czują się one nie zbyt kobieco w swojej skórze. Rzeczywiście sylwetka ?cegły? przypomina prostokąt. Pamiętajmy jednak, że odpowiednim ubiorem można to zmienić. Także do dzieła?

Szerokie ramiona, szersze nawet od bioder, dość duży biust, zupełny brak talii, płaskie pośladki, niewielki brzuch oraz masywne i grube na całej długości nogi. Tymi wszystkim cechami charakteryzują się Cegiełki. Trzeba przyznać, że niedoskonałości jest dość sporo? ale wszystko można skutecznie zamaskować i dodać sylwetce kobiecych kształtów. Zacznijmy od składników garderoby, których należy się pozbyć, spalić i nigdy więcej nie kupować. Wyrzucamy rzeczy, które mogły by optymalnie poszerzyć ramiona, ukryć talię i podkreślić grubość nóg. Spódnice plisowane i bombki uznaj za swojego największego wroga, takie same uczucia powinnaś kierować do mini. Każda odzież uszyta z lekkiego i latającego materiału świetnie uwypukla  kobiece ciało, dlatego rezygnujemy ze sztywnych materiałów. Dżinsy również zaliczają się do tego grona ubrań, dlatego zamieniamy je na spodnie materiałowe. Jeśli jednak uparcie pozostajecie przy dżinsach pamiętajcie, aby nie łączyć ich z prostymi podkoszulkami czy koszulami. Połączenie to sprawi, że sylwetka będzie bardziej przypominać męską niż kobiecą. Dwurzędowe płaszcze i marynarki, jak również ozdoby na bakach i cieniutkie ramiączka są karygodnym błędem podczas doboru garderoby. Długość marynarek również jest istotna. Wystrzegajcie się wszelkich krótkich zarówno marynarek jak i kurtek. Buty, moje drogie na pewno nie powinny być na masywnych i kanciastych kolumnach, ale także nie można przesadzić w druga stronę i ubrać cieniutkich szpilek.

Z przerażeniem na pewno czytacie czego powinnyście unikać i jak dużo jest rzeczy, które wam się podobały, a z które będziecie musiały zrezygnować. Skupmy się więc na tym co powinnyście kupić. Tak ?Cegiełki? cieszcie się, idziemy na zakupy! Nie ma chyba kobiety, która nie kochała by butów, dlatego zacznijmy od nich. Typ figury który macie, charakteryzuje się zazwyczaj niskim wzrostem i krótkimi nogami, dlatego kupujemy buty na wysokim obcasie. Nie jedna kobieta wam tego pozazdrości.  Zwróćcie tylko uwagę, żeby obcas był wprost proporcjonalny do nóg i nie zaznaczał z nimi zbytniego kontrastu. Dodajemy walorów , długości oraz smukłości nogom, ale nie za cenę utrzymania równowagi. Falbanki, marszczenia i inne detale, które podkreślają kobiece kształty zwłaszcza na wysokości klatki piersiowej, tego szukamy podczas zakupowego szaleństwa. Niezwykle korzystnie w brew pozorom będą wyglądały spódnice ze wstawkami z lekkiego, nie przylegającego do ciała materiału. Bluzki w jakie powinnyście się ubierać muszą cechować się rękawem ? , dużymi dekoltami oraz  szerokie paski.. Mile widziane są swetry o szerokich dekoltach. Koncentrując się na tej wysokości nie bój się wybierać poprzecznych pasków umieszczonych wokół klatki piersiowej i bioder. Połączenie bezrękawników i szerokich spodni naprawdę może wyglądać korzystnie.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.