Idealny prezent na dzień kobiet

Idealny prezent na dzień kobietJutro 8 marca, czyli ?dzień Kobiet?.  Jak co roku panowie stają przed wielkim dylematem, ponieważ nie wiedzą czy obdarować kobiety swojego życia tradycyjnymi kwiatami, czy też wybrać bardziej niestandardową opcję i kupić jakiś prezent, upominek. Powstaje jednak wtedy pytanie? jaki prezent najbardziej ucieszy kobietę? Jaki podarunek sprawi, że poczuje się ona doceniana?

Jeśli panowie zdecydują się na pierwszą  wersję, powinni zaznajomić się z ofertami poczty kwiatowej, lub odwiedzić najbliższe kwiaciarnie. Powinni uwzględnić jednak jakie kwiaty uwielbia jego ukochana, sympatia, matka, siostra, babcia lub jakakolwiek inna kobieta, która odgrywa ważną rolę w jego życiu. Pamiętać musi równie, że nie każde kwiaty wypada podarować koleżance oraz, że ukochana może delikatnie zdziwić się jeśli dostanie w tym dniu  tulipana zamiast róży. Ważne są również kolory róży, ponieważ mają różną symbolikę:

Róża alpejska: wszystko zrobię, żeby być Ciebie wartym …
Róża bardzo otwarta: niedługo ślub
Róża biała: wzdycham do Ciebie, jesteś warta mojej miłości
Róża czerwona: kocham, kocham, kocham
Róża dzika: pójdę za tobą wszędzie …
Róża herbaciana: podobasz mi się
Róża różowa: przysięgam miłość
Róża żółta: odwzajemnij moją miłość

W przypadku, gdy oprócz kwiatka mężczyzna chce zaskoczyć i obdarować swoją kobietę idealną,  jakimś upominkiem powinien dokładnie przemyśleć swój wybór. Prezent powinien być dobrany do osobowości osoby obdarowanej, jej gustów i preferencji. Nie ma chyba jednak kobiety, która nie ucieszyła by się z kolejnej fiolki swoich ulubionych perfum, lub  kolejnej pary kolczyków. Należy jednak przeprowadzić mały research i zaobserwować jaki styl preferuje wybranka, żeby później uniknąć sytuacji, w której kobiecie noszącej minimalne kolczyki przy uchu kupimy duże, ciężkie i bardzo ekstrawaganckie. Należy uważać też przy zakupie zegarka. Mimo iż są bardzo modne w ostatnim okresie, taki prezent symbolizuje odmierzanie czasu i może być źle odebrany. Panowie powinniście wiedzieć czy wasza kobieta jest bardziej osobą praktyczną, czy lubi być obdarowywana gadżetami. Jak najbardziej tak, kobiety lubią wstążki i kokardki, którymi przyozdabiacie podarunki. Możecie przewiązać nimi płytę ulubionego wykonawcy, która również może być świetnym rozwiązaniem. Wszystko to na pewno jest dla was panowie czarną magią i z przerażeniem czytacie powyższe rady. Nie przejmujcie się i nie stresujcie, tak naprawdę najważniejszy jest gest i pamięć? przynajmniej u kobiet trzeźwo patrzących na życie. A jaka jest wasza wybranka?


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.