Wieczory filmowe w Rzeszowie

Wieczory filmowe w RzeszowieKolejne atrakcje dla miłośników dobrego kina przygotowały rzeszowskie kina. 23 marca Multikino zaprasza wielbicieli filmów S-F na trzy świetne filmy z gatunku pełnego obcych cywilizacji, wciągającej i zaskakującej fabuły oraz oszałamiających efektów specjalnych. 26 marca natomiast kino Helios przygotował dla Pań kolejny wieczór pod hasłem ?Kino Kobiet? gdzie oprócz możliwości oglądnięcie świetnej komedii  przygotowano z rozmachem wiele atrakcji i świetną atmosferę.

ENEMEF czyli propozycja przygotowana przez Multikino w swojej ofercie zawiera projekcję trzech wysokiej klasy dzieł filmowych.  Zaczynając od długo wyczekiwanych ?Igrzysk śmierci?, wizjonerskiego ?Dystrykt ? po ze względu na możliwości techniczne kina?Tron: Dziedzictwo 3D?. W innych miastach kino maniacy będą mieli do wyboru ?Avatar? 3D w specjalnej, reżyserskiej wersji, lub genialny obraz filmowy  ?Incepcja? .

Start godz. 22.00,

Cena : 25 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 25 zł każdy
– 29 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 30 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 33 zł: cena normalna

Kolejny już seans z cyklu ?Kino Kobiet? zorganizowało kino Helios. Zachęca jednocześnie do zaproszenia na wieczór filmowy przyjaciółek, mam, sióstr, dla których przygotowane zostało wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami . Główną nagrodą jest Voucher do wykorzystania na indywidualny dobór oraz ekskluzywną bieliznę dla wygranej Pani!  Wydarzenie rozpoczyna się już o 18.30. Przed seansem świetnej, lekkiej komedii ?Histeria romantyczna historia wibratora ? na holu kina wszystkie Panie mają możliwość skorzystać m. in. z zabiegu ?Satynowe Dłonie?, wymodelowania sylwetki, zaproszenia przez firmę Sephora do świata magicznych zapachów oraz skorzystania z rad specjalistów w kwestii doboru idealnego stanika.

Start godz. 18.30

Cena: 20zł


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.