W Rzeszowie powstanie nowa galeria handlowa – Bella Dolina

Rzeszów od lat w rankingu miast Polski na wielkość powierzchni handlowych w przeliczeniu na jednego mieszańca zawsze zajmuje wysokie miejsce. Nie dziwi to pewnie jego mieszkańców, bo rzeczywiście ilość różnego rodzaj galerii handlowych w miesicie jest duża.

Już niedługo do rozpocznie się budowa, kolejnego centrum handlowego – Bella Dolina. Na lokalizację inwestycji wybrano okolice osiedla Staromieście Ogrody, jest to rejon ulicy Lubelskiej.  Jak zapewnia Jarosław Więckowski, przedstawiciel Mayland Real Estate wykonawcy projektu, nowo powstała galeria będzie wyróżniać się na tle pozostałych. Sama jej konstrukcja będzie inna niż zazwyczaj, ponieważ będzie to parterowy budynek z duża ilością okien. Zarówno na zewnątrz jak i w środku znajdować się będzie dużo zieleni, co sprawi, że Bella Dolina będzie nie tylko miejscem robienia zakupów, ale także relaksu.  Nie ma jeszcze dokładnych informacji, jakie sklepy będą wchodziły w skład galerii, nadal trwają negocjacje z największymi sieciami odzieżowymi. Wiadomo jednak, że dużą część obiektu stanowić będą restauracje.

Firma Mayland Real Estate specjalizuje się w budowie galerii handlowych. W Polsce funkcjonują już trzy  wybudowane przez tego dewelopera, są to Pogoria w Dąbrowie, Jantar w Słupsku oraz Karolinka w Opolu.

Jak będzie wyglądała  Bella Dolina przekonamy się pod koniec 2013 roku, wtedy planowane jest otwarcie .

 

 


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.