Madonna ponownie w Polsce!

Madonna ponownie w Polsce!Królowa popu jest ostatnio bardzo zapracowaną kobietą. Pod koniec ubiegłego roku do kin na całym świecie wszedł jej debiut reżyserski ?W.E.?.  W lutym podczas przerwy Super Bowl jej występ oglądało 113 mln ludzi. Teraz promuje swój nowy album ?MDNA? oraz perfumy o nazwie ?Truth od Dare?. Niedługo rusza w kolejną światową trasę ?Madonna World Tour?, w ramach której odwiedzi również nasz kraj. Jej poprzednia wizyta wzbudzała wiele kontrowersji z powodu daty: 15 sierpnia to dla katolików Święto Wniebowzięcia Maryi Panny. Tegoroczna data również dla wielu Polaków jest powodem do dyskusji.

Koncert został zaplanowany na 1 sierpnia. Wiąże się to z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Co roku Polacy zatrzymują się w minucie ciszy o godzinie 17.00 by uczcić tych, którzy poświęcili swoje życia w obronie Polski. Nietrudno więc odgadnąć, że wielu rodaków domaga się, aby data koncertu została przeniesiona. Rzecznik Live Nation zapewnia, że zgranie daty do danego obiektu w danym kraju, jest bardzo trudną operacją logistyczną. Zapewnia także, że wybór tej daty nie ma na celu wzbudzenia kontrowersji.

Niemniej jednak Madonna znowu ma powód aby o niej mówiono, a przecież na tym jej najbardziej zależy. W 2009 roku o mało nie doszło do odwołania koncertu na warszawskim Bemowie. Ruchy katolickie zapowiedziały bojkot i protesty w dniu koncertu. Koncert odbył się planowo, jednak do ostatniej chwili fani piosenkarki obawiali się najgorszego. Jednak szum wokół koncertu na pewno nie zaszkodził zainteresowaniu wokół niego. Lotnisko było wypełnione po brzegi, a Madonna dała koncert przed rekordową ilością fanów, bo aż 80-tysięczną. Czy ta sytuacja powtórzy się w tym roku? Okaże się 1 sierpnia. Bilety są w sprzedaży od 17 lutego i można je zakupić na stronie internetowej Live Nation.

 


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.