„Avengers” bije rekordy kinowe!

avengersFilm ?Avengers? był jednym z najbardziej oczekiwanych tego roku. Ekranizacja przedstawia walkę super bohaterów z siłami zła. Dla miłośników Marvela to prawdziwa gratka. Jeszcze w żadnym filmie nie mieli okazji zobaczyć tyle komiksowych postaci naraz. Występują tu Iron Man, Thor, Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa i Hulk.

Twórcy liczyli na to, że film okaże się dużym sukcesem, jednak to co wydarzyło się w dniu premiery, było dla wszystkich zaskoczeniem. Było to jedne z najlepszych wejść do kin w historii. Fani na bilety wydali pierwszego dnia wyświetlania ponad 80 mln dolarów. Lepsza od ?Avengers? była tylko ostatnia część przygód Harrego Pottera. Następny weekend przyniósł kolejne sukcesy: ponad 200 mln dol. Analitycy przewidywali, że suma ta będzie o 50 mln niższa. ?Avengers? najprawdopodobniej za chwilę znajdą się w 10 TOP filmów, które zarobiły miliard. Wystarczy jedynie wyprzedzić ?Alicję w Krainie Czarów?.

Dla każdego kto jeszcze nie widział filmu mamy dobrą wiadomość: film jest wyświetlany w rzeszowskich kinach. W Multikinie do 17 maja, w kinie Zorza do 22 maja, natomiast w Heliosie do 24 maja. W Multikinie i Heliosie projekcja odbywa się w technice 3D.

Życzymy miłego seansu.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.