Iza Lach i Snoop Dogg nagrali wspólny utwór!

iza lach i snopp doggNiemałym zaskoczeniem okazała się informacja o kolaboracji muzycznej polskiej piosenkarki i rapera światowego formatu. Mowa tu o młodziutkiej Izie Lach oraz o… Snoop Dogg’u!

Jak to jest zazwyczaj w takich sytuacjach, najpierw pojawiają się spekulacje, plotki. Tym razem było inaczej. Informacja o tym, że doszło do duetu ukazała się już razem z piosenką, którą można przesłuchać w Internecie. Utwór nazywa się ?Set It Off? i jest dość nietypowy. Lekki, spokojny rytm zdaje się nie pasować do dotychczasowej twórczości rapera. A jednak! Delikatny głos naszej rodaczki idealnie pasuje do klimatu piosenki.

Iza Lach to 23-letnia łodzianka, która zadebiutowała w 2008 roku albumem ?Już czas?. Jako pięciolatka wygrała ?Od przedszkola do Opola?. W zeszłym roku po 3 latach przerwy ukazał się najnowszy album ?Krzyk?. Iza jest bardzo często nazywana nadzieją polskiej sceny muzycznej. Kilka lat temu nagrała już piosenkę z polskim raperem HuczuHuczem. Jako swoje inspiracje podaje m.in. właśnie Snoop Dogg’a.

Snoop Dogg to amerykańskiego pochodzenia raper, który sprzedał na całym świecie miliony kopii swoich płyt. Zaczynał w na początku lat 90-tych zeszłego wieku. Do tej pory nagrał 11 płyt. Wielokrotnie współpracował z różnymi artystami np. z Tupaciem, Dr. Dree, P. Diddy cz Gorillaz.  Jest jednym z najbardziej uznanych raperów na świecie.

Na razie nie ma informacji o tym czy utwór trafi na płytę któregoś z artystów, jednak na ten rok przewidywane jest wydanie nowej płyty rapera. Można więc przypuszczać, że kawałek został napisany z myślą o tym wydawnictwie.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.