Moc atrakcji – Dzień Dziecka w Rzeszowie

dzień dzieckaZbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji w Rzeszowie z myślą o najmniejszych organizowanych jest kilka imprez.

1 czerwca na rzeszowskich Bulwarach odbędzie się Dzień Aktywności. Dzieci będą mogły skorzystać z takich atrakcji jak trampoliny czy zjeżdżalnie. Dodatkowo organizowane będą konkursy w których będzie można zdobyć nagrody. Dorośli zaś będą mieli okazję sprawdzić stan swojego zdrowia, np. zaczerpnąć informacji o zasadach zdrowego żywienia, zmierzyć swoje ciśnienie, a także dowiedzieć się o tym jak udzielić pierwszej pomocy. Atrakcją dla wszystkich będzie występ Ball Wizards. To utalentowany duet, który zajmuje tzw. freestyle football. Odbędą się także walki karate i pokaz wyczynowy Krystiana Herby, finalisty Mam Talent. Gwiazdą wieczoru będzie koncert Sindey?a Polaka.

Następnego dnia (2 czerwca) na ul. Szopena od 11.00 do 18.00 będzie miał miejsce Dzień Odkrywców ? Interaktywny Piknik Wiedzy. To już 3 edycja tej imprezy. Dzieciaki mają okazję wziąć udział w zabawach logiczno-naukowych, zaczerpnąć wiedzy z takich dziedzinjak fizyka, matematyka, robotyka czy astronomia. Oprócz tego możliwe będzie przejście się Edukostradą, Aleją Gwiazd czy też Aleją Cywilizacji.

Natomiast w galerii Millenium Hall przez trzy dni (1, 2, 3 czerwca) uruchomiona zostanie Kraina Pinokia. To miejsce gdzie dzieci będą mogły skorzystać z placu zabaw czy zobaczyć pokazy baniek mydlanych, ale także bezpłatnie podszkolić swój angielski czy wziąć udział w warsztatach plastycznych. Każdego dnia na placu galerii organizowany jest pokaz mody dziecięcej. Natomiast 2 czerwca odbędzie się bal przebierańców na którym zostaną wyłonione najlepiej przebrane dzieci.

Jak widać w Rzeszowie na Dzień Dziecka żaden maluch nie będzie się nudził. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych i życzymy udanej zabawy.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.