Noc Świętojańska 2012 w Rzeszowie

noc świętojańskaNoc Świętojańska czyli inaczej Wianki, jest obchodzona w Polsce od pokoleń. Jest ono celebrowane w geście przywitania nadchodzącego lata. Z tego powodu, jego data wypada na pierwszy kalendarzowy dzień właśnie tej pory roku.

Od kilku lat handlowcy traktują to święto jako okazję do zarobku. W tym dniu (a raczej nocy) otwarte są największe galerie handlowe. Nie inaczej jest w Rzeszowie. W tym roku Noc Zakupów będzie miała miejsce w Millenium Hall 15 czerwca, od godziny 21.00 do 24.00. To nie lada gratka dla zakupoholików, nocnych marków, a także łowców promocji, ponieważ tego dnia obniżki będą sięgać nawet do 70%.

Natomiast 23 czerwca również w Millenium Hall wystąpi gwiazda światowego formatu czyli Taboo ? członek zespołu Black Eyed Peas. Wykona największe hity grupy oraz swoje własne autorskie kompozycje. Oprócz tego na scenie wystąpią także globalDjs. Koncert odbędzie się na placu eventowym galerii.

Bilety są dostępne w Love Bar, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na stronie ticketpro.  Ceny biletów wynoszą od 50 do 120 złotych.

Życzymy udanych zakupów oraz udaje zabawy na koncercie.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.