Dzień Ojca – pomysły na prezent

prezent tata

23 czerwca w Polsce obchodzony jest Dzień Ojca. Z tej okazji przedstawiamy kilka pomysłów na prezent. Jak wiadomo, wybór podarunku dla mężczyzny jest dużo większym kłopotem niż w przypadku kobiety.  Mamy jednak nadzieję, że chociaż część z proponowanych artykułów Państwa zainteresuje.

Oczywiście podstawowym prezentem, nie tylko dla ojca, ale również dla naszych synów, mężów czy braci, są elementy męskiej garderoby takie jak skarpetki czy też krawat. Panowie może i nie są z nich jakoś szczególnie zadowoleni, jednak nie da się ukryć, że przedmioty te nie są przez nich użytkowane. Aby urozmaicić taki zwykły podarek można zamiast tradycyjnego wzoru wybrać np. szalone kolory, które nadadzą strojom nowego wymiaru i ożywią go.

Innym podstawowym prezentem są różnego rodzaju akcesoria do golenia. Zaczynając od oczywiście maszynki do golenia, po wodę kolońską i balsamy po goleniu. Warto zastanowić się czy nasz tata nie ucieszyłby się bardziej z np. elektrycznej maszynki, która przyśpiesza cały proces golenia i nie podrażnia skóry tak bardzo, jak robi to zwykła maszynka. Można też wybrać balsam po goleniu, ale np. firmy, na którą normalnie nie zdecydowałby się nasz ojciec. Wtedy dostaje prezent z którego na pewno skorzysta, a choć jest produktem używanym każdego dnia, będzie różnił się od tych które stosował do tej pory.

Mężczyźni lubią majsterkować, dlatego warto zainwestować w jakiś dobry sprzęt, który mu to ułatwi. Dobrym rozwiązaniem będzie zestaw narzędzi, który wykonany jest z wysokiej jakości  tworzywa lub posiada jakieś unikatowe elementy, które są rzadko spotykane.

Dla taty-łasucha idealnym prezentem będzie kupno zestawu słodyczy lub upieczenie je samemu (co być może okaże się lepszym prezentem).  Dla taty-biznesmena bardzo przydatna będzie aktówka lub teczka. Ewentualnie mogą to być różnego rodzaju artykuły biurowe jak np. ekskluzywne pióro lub bogato zdobiony nożyk do otwierania listów. Dobrym wyborem będzie również fachowa literatura, która będzie dotyczyła np. uprawianego przez ojca zawodu. Dla taty, który lubi uprawiać dużo sportu fajnym rozwiązaniem będzie wykupienie karnetu na siłownię lub basen. Natomiast dla taty, który uwielbia różnego rodzaju gadżety nie będzie większego problemu ze znalezieniem podarunku. Internet pełen jest sklepów internetowych w których można dostać takie perełki jak parasol z wmontowanym mieczem świetlnym, papier toaletowy z wzorem 100 dolarówek czy akwarium dla mrówek. Wybór jest naprawdę duży i z niejednego prezentu ucieszą się nawet ci, którzy sami nie zdecydowaliby się na taki gadżet.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.