World MasterCard Business

World MasterCard BusinessWorld MasterCard Business jest to nowy produkt dedykowany zamożnym klientom biznesowym z sektora małych oraz średnich firm. Dostępny jest w Getin Noble Banku. Jest to pierwsza tego rodzaju karta biznesowa w Polsce, oferująca obok bogatego pakietu ubezpieczeń także program lojalnościowy, polegający na zbieraniu punktów w programie MasterCard Rewards.

Program lojalnościowy nowej karty oparty jest o platformę MasterCard Rewards z dedykowanym interfejsem internetowym. Głównym celem platformy jest nawiązywanie oraz utrzymanie relacji firmy z klientami. World MasterCard Business z MasterCard Rewards to jedna z pierwszych tego rodzaju kart w Europie, której program lojalnościowy jest organizowany przez firmę MasterCard.

Ideą programu jest dostosowanie katalogu nagród do potrzeb i aspiracji konsumentów biznesowych. Posiadacze kart mają jasno sprecyzowane oczekiwania, dotyczące nowoczesnych produktów bankowych oraz promocji związanych z nimi. Wysoka jakość programu lojalnościowego jest dla nich kluczowym elementem podczas wyboru karty kredytowej.

Żyjemy w erze indywidualizmu. Konsumenci oczekują od firm oraz marek produktów sztywnych na miarę ich potrzeb oraz aspiracji. Odpowiedzią MasterCard na tego rodzaju potrzeby jest karta World MasterCard Business, która została wprowadzona z Getin Noble Bankiem. Punkty zebrane przez posiadaczy karty World MasterCard Business mogą zostać bardzo łatwo wymienione na nagrody. Katalog nagród został specjalnie opracowany pod kątem klientów biznesowych oraz sektora Małych i Średnich Firm.

Klienci mogą wybierać nagrody z poniższych kategorii:

  • Artykułu biurowe
  • Elektronika biurowa
  • Narzędzia
  • Imprezy grupowe, atrakcje związane z przeżyciami

Poza atrakcyjnym programem MasterCard Rewards karta World MasterCard Business pozwala korzystać z bogatego pakietu ubezpieczeń. Posiadacz karty ma zapewnione ubezpieczenie dotyczące wypadków podróży do 25 tysięcy euro.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje również koszt leczenie czy hospitalizacji za granicą, anulowania czy też skrócenie podróży, opóźnienie wylotu, utratę lub opóźnienie w dostarczeniu bagażu. Dotyczy do zarówno posiadacza karty oraz jego bliskich, jeżeli za ich podróż płacono kartą World MasterCard Business.

Karta wydawana przez Getin Noble Bank pozwala korzystać ze specjalnych ofert promocyjnych w ponad 2 tysięcy hoteli sieci Accord ( Novotel, Mercure, Ibis, Sofitel).

 


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.