Szybkie odchudzanie ? 5 wskazówek

szybkie odchudzanieSzybkie odchudzanie to nie coś zarezerwowanego dla osób, które mają mnóstwo czasu, męczą się na siłowniach i głodują.

Wystarczy stosować się do 5 wskazówek by utrzymać dobrą wagę.

1. Jeśli odczuwasz głód, nie musi to oznaczać, że potrzebujesz jedzenia. W wielu przypadkach oznacza to, że po prostu chce Ci się pić. 66% naszej wagi to woda.

Codziennie należy pić co najmniej 8 szklanek wody!

2. Jedz i przeżuwaj jedzenie bardzo powoli. Wtedy szybciej poczujesz, że Twój żołądek jest już pełny. Delektuj się każdym kęsem.

3. Jedz na śniadanie przede wszystkim organiczne jedzenie, które zawiera dużo wody (pomidory, ogórki, winogrona, arbuzy, kiwi itp. )

4. Nie potrzebujesz chodzić na siłownie. Wystarczy, że przyspieszysz akcję serca i w ten oto sposób ?dopalisz? swój metabolizm. Możesz wyjść z psem na spacer lub pojeździć chwilę na rowerze. Pół godziny takiego ruchu na pewno dobrze Ci zrobi

5. Spróbuj ograniczyć ilość spożywanych pokarmów w ciągu dnia. Kontroluj to co jedz i w jakich ilościach. Ustal sobie plan dnia i się go trzymaj. Zacznij od małych kroczków i stopniowo obniżaj ilość spożywanego jedzenia.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.