Urządzenie do przenoszenia całusów.

kissinger całuśnikXXI wiek jeszcze niejednokrotnie nas zaskoczy. Obecnie na tapecie znalazł się CAŁUŚNIK (Kissinger) czyli urządzenie, które przenosi pocałunki. Do tej pory niemożliwym było pocałowanie osoby, z którą dzieli nas duża odległość. Obecnie można poczuć pieszczotę ukochanej osoby nawet przy odległości setek kilometrów.

Kissinger to urządzenie, które pozwala ukochanym łączyć się za pośrednictwem cyberprzestrzeni.

Wykonane ze specjalnej odmiany sylikonu usta całuśnika są podłączone do sensorów. Wykrywają one punkty nacisku ust osoby całującej i przekazują ją do całuśnika odbiorcy. Odbiorca musi tylko przyłożyć usta lub policzek do własnego urządzenia, które odtwarza pocałunek.

Twórca urządzenia Hooman Samani mówi, że jest ono rezultatem wyczerpujących badań nad pocałunkami prowadzonych zarówno z perspektywy biologicznej jak i psychologicznej.

Robota nie można jeszcze kupić w sklepach jednak twórca urządzenia wierzy, że całuśnik będzie kiedyś należał do podstawowych akcesoriów, które będzie mieć każda rozdzielona ze swoim ukochanym osoba.

Urządzenie jednym przypadło do gustu, inni jednak śmieją się, że niedługo stworzony zostanie prototyp zdalnej sztucznej waginy lub penisa.

 


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.