Pożyczki gotówkowe bez poręczycieli

pożyczkiWydaje się, że pożyczki  gotówkowe bez poręczycieli to mit. A jednak okazuje się, że na rynku dostępna jest cała masa banków oraz para banków, które posiadają w swojej ofercie tego typu pożyczki, bez poręczycieli, w kilka minut.

Pożyczki bez poręczycieli zaciągniemy w wielu bankach, na przykład w Citi Handlowym, mBanku oraz banku PKO BP, w instytucjach takich jak Provident oraz na portalach społecznościowych. Kwoty na jakie pożyczki bez poręczycieli są udzielane sięgają 100 tysięcy złotych. Nie trzeba w ich przypadku przedstawiać celu pożyczki, dla którego zaciągamy dług w banku. Z pożyczonych pieniędzy możemy zarówno pokryć wyjazd wakacyjny, zakup samochodu lub inne nieprzewidziane wydatki.

Osoby, które zdecydują się na tego rodzaju kredyt mogą go spłacać w ratach malejących oraz równych przez okres 7 bądź maksymalnie 8 lat. Banki nie wymagają żadnych poręczycieli bądź innego rodzaju zabezpieczeń. Do wniosku o pożyczkę należy dołączyć dokument ze zdjęciem. Niektóre z banków wymagają od osób ubiegających się przedstawienia oświadczenia o dochodach, w przypadku kiedy klienci zainteresowani są większymi kwotami.

Pożyczki bez poręczycieli charakteryzują się nieco wyższym oprocentowaniem w porównaniu do innych kredytów, nie jest ono jednak horrendalnie wysokie. W mBanku wynosi ono 12,8%. Citi Handlowy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów umożliwia podwyższenie kwoty pożyczki gotówkowej na bardzo atrakcyjnych warunkach- również nie wymaga dodatkowych poręczycieli.

Pożyczki w Providencie uzyskamy bardzo szybko. Przedstawiciele firmy przyjeżdżają bowiem na umówione miejsce np. do domu, ale pożyczka w Providencie dotyczy niższych kwot.

Bardzo ciekawym sposobem na zaciągnięcie pożyczki bez poręczycieli jest serwis Kokos.pl. W serwisie możliwe jest pożyczenie pieniędzy na określony procent, bez zaświadczeń od osób prywatnych. Pieniądze są przelewane w ciągu kilku minut na konto osobiste osoby zainteresowanej. W ten sposób możemy otrzymać pożyczkę w wysokości nawet 25.000 złotych. Jednocześnie oprocentowanie jest konkurencyjne w stosunku do innych banków czy instytucji para bankowych. E-pożyczki są obecnie bardzo popularne wśród pożyczkobiorców.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.