Oficjalnie:Kac Wawa najgorszym filmem świata

kac wawaTrzeba przyznać, że nie często zdarza się, aby nasz kraj w czymś przodował lub wygrywał jakieś konkursy czy festiwale. Tym razem jednak się udało. Filmowy portal Stereoscopy News ogłosił plebiscyt, który udało się wygrać polskiemu filmowi. Niestety był to plebiscyt na ?Najgorszy film świata  w technologii 3D?! Konkurs wygrała polska produkcja ?Kac Wawa?.?Wygrana?, a może raczej porażka boli tym bardziej, bo Stereoscopy News jest bardzo cenionym w środowisku filmowym serwisem traktującym o tematyce filmowej.

Co prawda technologia 3D dopiero raczkuje, nie mniej jednak trzeba przyznać, że miano najgorszego filmu na całym świecie to duży cios dla twórców. Ciekawe jak tym razem zareagują na taką dawkę krytyki. Gdy film wchodził do kin, znany i ceniony krytyk Tomasz Raczek bardzo mocno skrytykował produkcję. Producenci poczuli się dotknięci i oskarżyli krytyka o stratę kilku milionów złotych, zapowiadając tym samym, że złożą pozew sądowy.

Być może jest to swego rodzaju ostrzeżenie dla polskich filmowców, aby w przyszłości nie próbowali już robić filmów w technice 3D?


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.