Lady Gaga na scenie pali marihuanę

gagaChociaż Lady Gaga słynie z kontrowersyjnych strojów i zachowania, tym razem przeszła chyba samą siebie. W ramach najnowszej trasy koncertowej piosenkarka odwiedza różne zakątki świata. Ostatnio odwiedziła Holandię. Artystka zaszokowała wszystkich swoim wyglądem, ponieważ wyraźnie widać, że mocno przytyła i ledwo zmieściła się w sceniczne stroje.

Jednak nie to wywołało skandal. Ponieważ w Holandii dozwolone jest palenie marihuany, Gaga postanowiła to wykorzystać i założyła koszulkę z jej wizerunkiem twierdząc, że to nowy symbol wolności. Jeden z jej fanów najwyraźniej poczuł się zachęcony jej słowami i podał jej z widowni dużych rozmiarów skręta. Piosenkarka bez zastanowienia wzięła go i zapaliła. Podkreśliła także, że marihuana dała jej wiele inspiracji i wszystkie swoje utwory pisała pod wpływem działania tego narkotyku.

Oczywiście zachowanie piosenkarki oburzyło opinię publiczną, zwłaszcza organizacje zwalczające zażywanie narkotyków. Pojawiły się głosy, że czyny artystki nie tylko było niestosowne, ale przede wszystkim zachęcało młodych ludzi do palenia trawy.

Piosenkarka w przeszłości miała już poważne problemy z narkotykami ? zbyła uzależniona od kokainy.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.