„Gangam style” uratowało rodzinny bizens

psyO ogromnej popularności Psy i jego piosence ?Gangam Style? nie trzeba się chyba rozpisywać. Jak już wspominaliśmy został on wpisany do Księgi rekordów Guinessa,  a jego piosenki po kolei śpiewają największe gwiazdy show-biznesu.

Jak się okazuje popularność piosenkarza przynosi wpływy nie tylko jemu, ale i jego rodzinie. Psy jest synem Park Won-Ho, który posiada firmę produkującą półprzewodników. Pomimo iż Park dorobił się na biznesie milionów, od jakiegoś czasu notowania firmy znacznie zmalały. Kryzys spowodował, że akcje zaczęły tak spadać, że wydawało się, że nie ma już szansy na uratowanie biznesu.

Wtedy do mediów wypłynął ?Gangam Style?, który spowodował, że akcje z 1,8 dolara wzrosły do 5,7! W wyniku tego wartość firmy wzrosła o 30 milionów dolarów.

Nie da się ukryć, że historia ta jest dość dziwna, zwłaszcza gdy pomyśli się o tym, że piosenka kierowana do dziewczyny, przynosi rodzinie miliony. Teraz wystarczy czekać na kolejne ciekawe informacje związane z Psy i jego twórczością, bo wysoce prawdopodobne jest, że takowe się pojawią.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.