Stewart „zdradziła” Pattinsona na potrzeby filmu

stewart pattinsonTen romans wstrząsnął niemal całym Hollywood. Kilka miesięcy temu amerykańskie media podały, że gwiazda słynnej sagi o wampirach ?Twilight? Kirsten Stewart, zdradziła swojego kolegę z planu, a zarazem życiowego partnera Roberta Pattinsona. Romans narodził się na planie filmu ?Królewna Śnieżka i Łowca?. Kirsten nawiązała bliższe relacje z reżyserem produkcji Rupertem Sandersem.

Gdy tylko te informacje wyciekły na światło dzienne, Pattinson postanowił wyrzucić Stewart z ich wspólnego domu. Przestał się z nią nawet kontaktować, a w wywiadach unikał tego tematu jak ognia. Aktorka natomiast chowała się przed mediami, choć najpierw wydała dość dramatyczne oświadczenie, w którym przepraszała swojego chłopaka i zapewniała, że nadal go kocha.

Bez wątpienia romans był tematem numer jeden nie tylko w amerykańskiej ale i światowej prasie. Co chwila dopływały do nas informacje o tym, że Pattinson planował się oświadczyć, natomiast Kirsten zaszyta w domu rodzinnym kontempluje filozofię buddyjską.

Od samego początku podejrzewano, że jest to promocja wchodzącej do kin ostatniej części Twilight, jednak romans i całe zamieszanie wokół niego wyglądało na autentyczne. Niespodziewanie w tym tygodniu w sieci pojawiły się zdjęcia pary, która razem wybrała się do baru w Los Angeles. Pojawiły się spekulacje, że aktorzy znów się spotykają.

Zastanawiające jest to, że do wielkiego pojednania doszło na kilka tygodni przed wielką premierą. Wszystko więc wskazuje na to, że producenci filmu dołożyli wszelkich starań, aby w mediach o produkcji mówiło się na długo przed wielkim wejściem do kin. Bez wątpienia zabieg ten się udał, co więcej nie pokrył zbyt wielu kosztów. W końcu nikt nie zapłacił za tę ?reklamę??


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.