Urodziła brzydkie dziecko – mąż zażądał rozowdu

rozwódTa historia powinna być przestrogą dla wszystkich tych, którzy przed ślubem nie do końca znają wybranków swojego serca. Przed wzięciem ślubu warto jest nie tylko poznać osobowość, ale także ich przeszłość. Przekonał się o tym Jian Feng?

Mężczyzna zażądał rozwodu od swojej żony ponieważ? urodziła niespotykanie brzydkie dziecko! Początkowo podejrzewał ją, o zdradę. Uważał bowiem, że nie jest możliwe, aby z tak pięknych rodziców, zrodziło się tak nieurodziwe dziecko.

Kobieta ratując swój honor wyznała w końcu, że jeszcze przed ślubem przeszła wartą 100 tys. dolarów operację plastyczną która sprawiła, że z brzydkiego kaczątka, przeistoczyła się w piękną kobietę. To tylko jeszcze bardziej rozgniewało Chińczyka. Uznał, że rozwód należy mu się tym bardziej. Składając papiery rozwodowe postanowił przy okazji złożyć pozew sądowy przeciwko małżonce, o zatajenie prawdy o swoim wyglądzie.

Sąd uznał ją za winną i ogłosił, że musi ona zapłacić swojemu przyszłemu ex-mężowi, równowartość 120 tys. dolarów. Może opłacało się zostać brzydką? Z punktu finansowego  – na pewno.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.