Otwarcie Galerii Rzeszów i hotelu Rzeszów!

hotel rzeszówJuż w ten weekend wielkie otwarcie długo wyczekiwanej Galerii Rzeszów. Budynek znajduje się w miejscu dawnego hotelu Rzeszów, który po latach nieobecności powraca w nowej odsłonie. Jakie atrakcje przygotowali dla nas organizatorzy?

Otwarcie będzie podzielone na trzy części. W czwartek 8 listopada odbędzie się impreza zamknięta, jedynie dla wybranych gości. Natomiast oficjalne otwarcie odbędzie się następnego dnia od godziny 14 do 23. Ambasadorami otwarcia i jednocześnie prowadzącymi cały event będą Joanna Krupa ? modelka i celebrytka oraz Olivier Janiak ? dziennikarz TVNu.

Jednym z najważniejszych punktów programu będzie pokaz mody, wybitnych polskich projektantów – Macieja Zienia oraz duetu Paprocki&Brzozowski. Pojawią się także uczestnicy TVNowskich programów. Swoim śpiewem czas będzie umilał Marcin Spenner, który wygrał pierwszą edycję X Factor. Natomiast swoje umiejętności akrobatyczne zaprezentuje Trio ETC, które doszły do finału trwającego właśnie Mam Talent! Na koniec koncert da popularny zespół Afromental.

Trzeci dzień odbędzie się pod hasłem ?Dzień atrakcji dla dzieci?. Na przygotowane atrakcje można się wybrać od godziny 11 do 18. Każde dziecko będzie mogło wziąć udział w różnych zabawach i konkursach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowym obiektem w centrum Rzeszowa.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.