Nie zgub szczęśliwego kuponu!

loteriaWe wczorajszym losowaniu totolotka do wygrania było 50 milionów złotych. Prawdopodobieństwo wygranej jest jak jeden do 30 milionów, jednak udało się tego dokonać trzem szczęśliwcom. Każdy z nich dostanie po ok. 17 milionów. Mamy nadzieję, że ? już teraz milionerzy ? odbiorą na czas swoje wygrane i nie zgubią swoich kuponów, jak pewna Amerykanka.

W maju wygrała ona na loterii 23 miliony dolarów. Od tamtej pory nie zgłosiła się po ich odbiór. Reguły loterii mówią o tym, że po 180 dniach wygrana przepada i jest przekazywana na edukację. Z tego powodu firma loteryjna postanowiła odszukać osobę, której wygrana się należy. Zlokalizowano dokładnie w jakim miejscu oraz o której godzinie został wysłany szczęśliwy kupon. Na podstawie zapisu z kamery przemysłowej udało się odzyskać wizerunek szczęśliwca. Fotografia została opublikowana w lokalnej prasie.

Zwyciężczynię rozpoznała jej córka, jednak ta nie wiedziała co zrobiła z kuponem. Do tej pory nie zdawała sobie nawet sprawy z wygranej. Na szczęście nie wyrzuciła go, tylko odłożyła go do schowka na rękawiczki. Dzięki temu może cieszyć się dziś swoimi 23 milionami.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.