Zrobił test ciążowy – okazało się, że jest chory

testZastanawialiście się kiedyś co się stanie jeśli mężczyzna zrobi sobie test ciążowy? Ciężko w to uwierzyć, ale wynik wcale nie musi być negatywny.

Przekonał się o tym 18-letni Kanadyjczyk. W swoim domu znalazł nieużywany test ciążowy, byłej dziewczyny. Postanowił, że sprawdzi co się stanie gdy go użyje. Wynik był zaskakujący, ponieważ według niego, chłopak był w ciąży. Gdy jego przyjaciółka się o tym dowiedziała, tak rozbawiła ją cała sytuacja, że postanowiła zrobić na ten temat komiks. Za pomocą prostych grafik zilustrowała całe wydarzenie, z końcowym napisem ?Jestem w ciąży!?.

Niektórzy jej znajomi byli równie rozbawieni jak ona, jednak część z nich zaczęła zwracać uwagę na to, że może to być początek poważnej choroby ? raka jąder. Chłopak początkowo nie mógł w to uwierzyć. W końcu zachęcony przez znajomych wybrał się na badania, które potwierdziły jego obawy. Na szczęście choroba była w początkowym stadium, dzięki temu natychmiast rozpoczęto leczenie.

Jak to możliwe? Lekarze tłumaczą, że pozytywny wynik pojawia się wtedy gdy pojawia się hormon, który produkowany jest zarówno przez kobiety w ciąży jak i osoby, u których rozwija się nowotwór.

Chłopak podziękował wszystkim tym, którzy ostrzegli go przed niebezpieczeństwem. Dzięki temu może liczyć na szybki powrót do zdrowia.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.