Wielki melanż u Sandry

melanżProject X to film, który niewątpliwie zawładną świadomością współczesnej młodzieży. Opowiada on o imprezie organizowanej przez nastoletniego Thomasa, który nie cieszy się zbyt duża popularnością w swojej szkole. Za namową kolegów postanawia zorganizować imprezę, która ma to odmienić. Niestety przybywa na nią ogromna ilość imprezowiczów. Całe wydarzenie w pewnym momencie wymyka się spod kontroli i kończy katastrofą. Mimo to, wiele ludzi próbowało wcielić filmową ekranizację w życie. Do tej pory działo się to za granicą. W zeszłym tygodniu ?Project X? wkroczył do naszego kraju.

22 listopada na Facebooku została założona grupa ?Wielki melanż u Sandry?.  Zostały tam podane wszelkie dane dotyczące imprezy urodzinowej u 14-letniej Sandry. Nie da się ukryć, że liczba gości nie zawiodła, ponieważ pod jej blokiem w Tomaszowie Lubelskim gdzie mieszka wstawiło się około 500 osób.  Osoby obecne na zdarzeniu twierdzą, że liczba ta na pewno jest zaniżona.

Oczywiście taka liczba osób nie mogła nie zwrócić uwagi sąsiadów, którzy wezwali policję. Na miejsce wysłane zostały posiłki policyjne, które pilnowały porządku. Tłum był jednak spokojny i nie doszło do większych zamieszek. Kilka osób zostało jedynie wylegitymowanych.

Kto i dlaczego wywołał takie zamieszanie? Czy były to działania samej Sandry, czy może złośliwy psikus jednego z jej znajomych? Nikt na razie nie zna odpowiedzi na te pytania.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.