Nowy portal transakcyjny Open Life Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A.

Nowy portal transakcyjny Open Life Towarzystwa Ubezpieczeniowego S.A.Portal transakcyjny Open Life zapewnia swoim użytkownikom 24-godzinny dostęp do środków, zapewnia ich bezpieczeństwo oraz bezpośrednią kontrolę nad wszystkim co się dzieje. Open Life to nowy produkt Towarzystwa Ubezpieczeniowego Życie S.A.

Poprzez portal możliwe jest przejście do wirtualnego wymiaru. Ubezpieczyciel posiadając w swojej ofercie tego typu produkt cechuje się innowacyjnością i profesjonalizmem. Tyczy się to zarówno konstrukcji produktu, a także kontaktu z klientem.

Alokacja środków

Klienci portalu Open Life mogą samodzielnie sprawdzać salda swoich udziałów w szeregach ubezpieczeń, zyskują informacje dotyczące historii wykonanych transakcji, mogą zmieniać swoje dane kontaktowe oraz w razie problemów- skontaktować się ze swoim ubezpieczycielem. W zależności od konstrukcji produktu możliwa jest zmiana podziału składki bieżącej oraz zdolność przeniesienia środków między rachunkami oddziałów.

Rynku finansowe w dalszym ciągu charakteryzują się dużą zmiennością. Open Life powstał jako odpowiedź dla klientów lubiących produkty elastyczne, które zapewniają możliwość reakcji w każdej sytuacji- nawet poprzez alokację środków.

Na pierwszym miejscu- bezpieczeństwo

Open Life umożliwia wszystkim osobom ubezpieczonym zarządzanie swoimi finansami, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo transakcji. Łącząc się z portalem nie musimy obawiać się hakerów- połączenia są szyfrowane, a wszelkie dyspozycje składane za pośrednictwem strony są potwierdzane za pomocą kodu przesyłanego na odpowiedni numer telefonu klienta ( Sms-em).

Czy na tym koniec? Założyciele portalu Open Life zapewniają, że na tym się nie skończy. Stale wsłuchują się w oczekiwania klientów i postarają się rozszerzać możliwości portalu transakcyjnego o nowe funkcjonalności, umożliwiające tym samym jeszcze pełniejszą kontrolę klientów nad środkami. Oprócz tego, szacuje się, że portal umożliwi ograniczenie papierowych korespondencji o nawet 80%.


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.