Graj i wygrywaj nagrody rzeczowe!

detectivoGranie w gry przeglądarkowe jest ciekawym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Chociaż cieszą się one dużym zainteresowaniem ze strony graczy, nie mają im zbyt wiele ciekawego do zaoferowania. Z myślą o użytkownikach, którzy chcą czegoś więcej, powstała nowa polska gra o nazwie Detectivo.
Bezpłatna rejestracja sprawia, że każdy może na własnej skórze przekonać się, że jest to absolutna nowość w polskim Internecie. Zasady są proste: wcielasz się w postać detektywa, który musi wypełniać poszczególne misje. Oczywiście wykonanie każdej misji sprawia, że zdobywasz doświadczenie oraz wirtualne pieniądze. Za niektóre zadania istnieje możliwość zdobycia bonusu w postaci jakiegoś przedmiotu, który podnosi statystyki postaci. Oprócz tego warto wykonywać tak zwane „zlecenia specjalne”. Ulepszają one Twoją postać, ale także dają Ci także możliwość wygrania realnych nagród!
Każdy gracz poprzez wykonywanie zadań specjalnych, zdobywa także punkty specjalne. Uzyskanie jak największej ich ilości przybliża Cię do wygrania m.in. tabletu, aparatu fotograficznego, kamery czy nagród pomniejszych takich jak koszulki czy pendrivy. Po zakończeniu wszystkich misji specjalnych gracze z najwyższymi wynikami wygrywają! By zapewnić sobie jak największe szanse do wygrania, nie należy zwlekać z rejestracją, bo ktoś może Cię wyminąć.
Poza tym gra oferuje także forum dyskusyjne, na którym każdy zarejestrowany gracz może wymieniać opinie na temat gry z innymi użytkownikami. Jest to także miejsce w którym można poznać i zwerbować nowych członków do Twojego biura. Przynależność do biura pomaga w zdobywaniu lepszych statystyk, a przez to zapewnia szybki sposób na zdobywanie wyższych poziomów.
Zarejestruj się i zapraszaj przyjaciół, dzięki temu będziesz mógł zdobyć darmową kawę, która np. przyśpieszy czas lub da Ci podpowiedź podczas wykonywania zleceń. Jeśli jednak nie możesz liczyć na pomoc znajomych, możesz dokupić sobie pakiet kaw za pośrednictwem sms lub przelewem.
Jak widać jest gra, która nie tylko dostarcza Ci rozrywki, ale także daje możliwość na nagrody rzeczowe. Połączenie pożytecznego z przyjemnym, prawda?

Strona Detectivo: detectivo.pl

Wejdź i polub na Facebooku: https://www.facebook.com/detectivo.net


Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *